چند لحظه صبر کنید ...

یک پروژکتور لیزری همراه

MP-CL1A

مناسب برای دیدن فیلم در منزل, محل کار و کنسول های بازی

خرید آنلاین

بیشتر بدانید

MP-CL1A بسیار جمع و جور و قابل حمل طراحی گردیده تا بتوانید براحتی در کیف پول و یا جیب کتتان آن را قرار دهید. می توانید آن را در سفرها همراهتان داشته باشد تا در اتاق هتل بجای تلویزیون از آن استفاده نمایید و یا زیر آسمان پر ستاره با دوستانتان به تماشای فیلم بنشینید و یا اینکه در منزل فیلمها و تصاویر را بر روی پرده بزرگ مشاهده نمایید و لذت ببرید.

بیشتر مطالعه کنید
MP-CL1A

تصاویر

از تصاویر و فیلم های خود با رزولوشن HD لذت ببرید و با اتصال اسپیکر از طریق بلوتوث به آن تجربه سینما را در منزلتان داشته باشید. محتواهای مورد علاقه تان که در تلفن همراه ذخیره شده است, به منظور سهیم کردن دوستانتان در تجربه ها و یا سرگرمی ها با استفاده از MP-CL1A امکان پذیر است. قطعا جلسات کاری شما با ارائه شواهد و مدارک موثر خواهد بود . MP-CL1A این امکان را یه شما میدهد که حتی مواقعی که در دفتر خود حضور ندارید به سرعت و به راحتی اطلاعاتتان را به اشتراک بگذارید. شما میتوانید از طریق کابل HDMI این پروژکتور را به پلی استیشن متصل کنید و از هر سطحی برای بازی کردن استفاده کنید.

6
7

خرید خود را کامل کنید


دامنه پرده نمایش این پروژکتور از 6 اینچ تا 120 اینچ است. برای دستیابی به پرده 40 اینچی این پروژکتور به فاصله ای 1.15 متری نیاز دارد. تصویر تولید شده از این پروژکتور نیز با رزولوشن 1920×720 به تصویر کشیده میشود.


مشاهده مشخصات

حساب کتاب کنیم

کمی از آمار و اطلاعات محصول مورد نظر خود مطلع شوید و با خیال راحت خرید کنید

ارزش خريد به نسبت قيمت
نوآوري
کيفيت ساخت
امکانات و قابليت ها
سهولت استفاده
طراحي و ظاهر