حقوق و قوانین

کاربر گرامی ضمن تشکر از بازدید شما از فروشگاه سونی، مجموعه حقوق و قوانین وب سایت جهت آگاهی شما، در ادامه ارائه شده است. لطفا قبل از فرآیند خرید این مجموعه قوانین را به دقت مطالعه فرمایید.

1. مجموعه اطلاعات و محتویات وب سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و آگاهی کاربران وب سایت قبل از خرید از فروشگاه ارائه شده است. این اطلاعات به گونه ای مختصر و گویا تدوین شده است و امکان اشتباهات ناخواسته در آن وجود دارد. در عین حال جهت کسب اطلاعات کامل و صحیح تر می توانید به وب سایت اصلی سازندگان محصولات ارائه شده مراجعه فرمایید. کلیه حقوق مطالب و محتوای مندرج در وب سایت متعلق به شرکت سونی است و هر گونه استفاده از مطالب وب سایت با مقاصد تجاری و اقتصادی ممنوع و قابل پیگیری است.

2. كاربران می بایست قبل از انجام فرآیند خرید به دقت قسمت راهنمای خرید و همینطور بخش حقوق و قوانین را مطالعه کنند. در تکمیل فرم ها کلیه اطلاعات درخواستی باید به دقت تکمیل شوند.

3. این وب سایت  کلیه اطلاعات و مشخصات ثبت شده توسط کاربران در وب سایت را محرمانه تلقی نموده و نهایت تلاش خود را برای ارتقای امنیت و احترام به حریم خصوصی افراد به کار خواهد بست.

4. در صورت بروز هر گونه مشکل در طی فرآیند خرید یا پرسش می توانید از طریق سامانه تماس با ما موضوع را در میان بگذارید.

5. دستگاه هایی که فاقد گارانتی ایران می باشد ( گارانتی بین الملی ) به صورت کاملا دربسته و پلمپ شده به خریدار تحویل داده می شود و مسئولیت هر گونه مشکلی در کالا به عهده خریدار خواهد بود.

6. مسئولیت خدمات دستگاه های گارانتی دار به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

7. در صورتی که مشتریان شهرستان خرید خود را تا قبل از ساعت 12 ظهر انجام دهند، کالا در همان روز و در غیر این صورت فردای آن روز برایشان ارسال می گردد.

تذکر: مواردی مانند ضربه فیزیکی به دستگاه، سوختگی های قابل روئیت، پاره شدن برچسب گارانتی، باز شدن دستگاه، خیس شدن و عیوبی که در نتیجه استفاده اشتباه به وجود آیند کالا را از گارانتی خارج میکنند.

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

پرداخت در محل در تهران

ارسال کالا به کلیه نقاط کشور