بلوری پلیر سونی مدل UBP-X700

کمپانی سونی از محصول جدیدی پرده برداشت که این پلیر UBP-X700 نام دارد. در حقیقت، این دستگاه یک بلوری پلیر بوده که از قابلیت پخش ویدئو در رزولوشن 4K UHD بهره می برد. همچنین، دستگاه STR-DH790 که به سیستم  7.2ch Dolby Atmos 4K HDR AV Receiver مجهز شده است تا عملکرد مناسبی با تلوزیون های بزرگتر داشته باشد یکی دیگر از محصولات بوده است.

این پلیر جدید ضمن دارا بودن رزولوشن تصویر بالا، از قابلیت پخش محتوا به صورت HDR بهره می برد که امکان نمایش تعداد رنگ بیشتر را در اختیار تلوزیون قرار داده است.

این بلوری پلیر جدید با رزولوشن فوق العاده بالای خود می تواند جزئیات بسیار بالایی را در اختیار بیننده قرار دهد که در نهایت باعث می شود تا بیننده تصویری واضح تر را مشاهده نماید.

در مدل دیگری از سیستم های پخش کننده ی سونی که STR-DH790 نام دارد، از سیستم صوتی  پشتیبانی کننده از Dolby Atmos and DTS:X استفاده شده است که صدایی بسیار جذاب را در اختیار شنونده قرار می دهد.

هر دو دستگاه STR-DH790 و UBP-X700 از بدنه هایی با ابعاد مناسب تر بهره می برند که امکان نصب آن ها در بیشتر محل ها را فراهم می کند. همچنین، دستگاه STR-DH790 امکان نصب آسان اسپیکرها به همراه سیستم Digital Cinema Auto Calibration را برای کاربران فراهم کرده است. این سیستم با تشخیص صدای محیط، سطح صدای اسپیکرها را به صورت خودکار تنظیم می کند.

 

تضمین بهترین قیمت

ضمانت اصل بودن کالا

پرداخت در محل در تهران

ارسال کالا به کلیه نقاط کشور